Komentáře  zápasů

ML. DOROST - 13.8.   ASK LOVOSICE/ VELEMÍN    -    Proboštov

První mistrovský zápas v Krajském přeboru  byl velmi náročný .  Z důvodů dovolených / prázdnin /, výletů a podobných omluvenek,  se k zápasu dostavilo jen 8 hráčů.  Tým musel být doplněn dvěma hráči ze st. dorostu /r. 2000 /  a dvěma hráči  a brankářem ze st. žáků.

Také tým st. dorostu nebyl kompletní - tam vypomáhali hráči z ml. dorostu.  Takže někteří hráči hráli dva zápasy za sebou.  Jeden od 10 .00 hod. a druhý od 12.15 hod.

V prvním poločase měli naši více ze hry a také gólem Lukáše Hlocha jsme se ujali vedení. Stav 0 : 1 jsme udrželi do konce poločasu. Ve druhém poločase  se už na některých hráčích projevila únava a také to, že hráči nastoupili do zápasu nesehraní .

Hráči Lovosic byli ve druhém poločase dosti agresivní, chtěli obrátit výsledek i za cenu ošklivých faulů. Ne za všechny zákeřné fauly obdrželi žlutou kartu. Faul na Švábenského v pokutovém území rozhodčí neodpískal, naopak posoudil to jako útočný faul na hráče domácích. Ve druhém poločase jsme  dostali 3 branky a zápas tak skončil 3 : 1.

SESTAVA: A. Luger, A. David, P. Salač , L. Kryštůfek, M. Luger, L. Hloch, O. Švábenský, J. Kasjan, J. Prokůpek, J. Jungman, J. Stejskal, E. Hein, M. Stehlík

Další zápas odehrajeme 20.8. na domácí půdě s týmem FK ČL Neštěmice od 12.15 hod.